: 8 + 11 =

mhost_ir.gif

http://www.joomila.ir/images/extensions/plg/cache-cleaner-pro-7-1-0.png

پلاگین No Number Cache Cleaner Pro افزونه ای تجاری است که یک دکمه پاکسازی کش در نوار ابزار تمامی قسمت های سمت مدیریت جوملا ایجاد می نماید تا بتوانید به سادگی هرچه تمام و تنها با یک کلیک بر روی این دکمه کش جوملای خود را خالی نمایید.

علاوه بر امکان فوق شما می توانید تنها با یک کلیک اقدام به پاکسازی کش های تاریخ گذشته نموده ، یک مرور کلی کرده ، پوشه موقت جوملا را خالی کرده و یا حتی یک پوشه مخصوص و یا یک جدول مخصوص از یک پایگاه داده را که توسط کاربر مشخص شده است را نیز حذف نمایید. حذف و یا پاکسازی همه اینها تنها با یک کلیک انجام می شود.

شما می توانید این افزونه را طوری تنظیم نمایید که کش جوملا را در یک فاصله زمانی مشخص که از پیش تعریف شده است خالی نمایید و یا تنظیم نمایید که هر وقت مقاله یا آیتم مورد نظر خود را ذخیره نمودید ، کش نیز خالی شود. بنابراین دیگر نیازی نیست که شما با چندین کلیک متوالی برای هر کاری به سراغ هسته جوملا رفته و از قسمت مدیریت آن اقدام به پاکسازی کش بصورت دستی نمایید و به این ترتیب در وقت خود زمان بسیار زیادی را صرفه جویی خواهید نمود.

این افزونه تجاری بوده و وب سایت جومیلا آن را بصورت رایگان برای کاربران ایرانی منتشر نموده است. امیدوارم از استفاده این افزونه لذت ببرید.

ادامه مطلب ...

 

jch-optimize-pro.png

با JCH Optimize PRO می توانید به بهینه سازی و افزایش سرعت سایت جوملایی خود بپردازید و رتبه بهتری میان کاربران و موتور های جستجو دریافت کنید.

 

 

 

ویژگی ها


 ترکیب فایل های جاوا اسکریپت / css
ترکیب تصاویر پس زمینه به یک
Gzip در ترکیب جاوا اسکریپت و یا فایل های css
حذف فایل های خاصی از فرآیند جمع آوری
محروم کردن تمام فایل ها از اجزای selelcted اگر پلاگین به خوبی با آنها کار نمی کند
و …

 

ادامه مطلب ...