: 2 + 1 =

mhost_ir.gif

mod_customcode.pngدر بعضی شرایط امکان اضافه کردن بعضی کدهای جاوا اسکریپت یا PHP در داخل ماژول HTML سفارشی جوملا امکان پذیر نمیباشد یعنی برای افزودن اینجور کدها باید از داخل پلاگین ویرایشگر مجوز استفاده از این کدها را صادر نمایی برای همین بفکر طراحی یک ماژول آسان که بتوان هر کدی را در آن بارگذاری نمود شدیم.

این ماژول برای هر فرد مبتدی تا حرفه ای نیازمند است هر چقدر هم حرفه ای باشی باز هم نمی توانی خواسته هایت را با استفاده از خود ماژول جوملا عملی کنی. اینبار ما کار را به همه با استفاده از این ماژول آسانتر کردیم .

این ماژول جهت استفاده در جوملا 2.5 و 3 طراحی شده است .

joomla-2.5.png  

joomla-3.0.jpg

ادامه مطلب ...

ماژولی که امروز برای کاربران و همکاران عزیز آماده کردم یک ماژول حرفه ای پرکاربرد که بیشتر برای سایت های خبری ، نیازمندی، فروشگاهی، سامانه پیام کوتاه کاربرد دارد.

alternative text

 

ادامه مطلب ...

mod_newsletter_v1.0.png

گروه جومیلا برای امروز یک ماژول خبرنامه طراحی کرده است که ساده و راحت عمل عضویت در خبرنامه را برای شما انجام می دهد.

  این ماژول تنها با چند کد ، برنامه نویسی شده و خیلی هم سبک است داشتن یا نداشتن این ماژول تاثیری در لود سایت شما ندارد.

این ماژول طوری طراحی شده که خودتان هم میتوانید به دلخواه خود آن را تغییر داده و حرفه ای نمایید.

ادامه مطلب ...

با استفاده از ماژول ja_promobar می توانید در هر موقعیت از سایتتان نوار ابزار با ساختار متفاوت مثلا شمارش، تایمر، نمایش پیغام، شمارش معکوس طراحی کنید. این افزونه برای جوملا2.5 و جوملا3 طراحی شده است.

 

ادامه مطلب ...

با استفاده از این افزونه می توانید سایت خود را به همه زبان ها نمایش دهید . این کامپوننت با کمک گوگل سایت شما را به هر زبانی که دوست دارید ترجمه می کند.

http://www.joomila.ir/images/extensions/test93.jpg

ادامه مطلب ...