: 9 + 1 =

mhost_ir.gif

RSFrom Pro یکی از قدرتمندترین افزونه ایجاد فرم ساز تحت جوملا 2.5 و جوملا 3 میباشد که در بین افزونه های فرم ساز در رده نخست قرار گرفته است و در بین جوملا کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار است.

با این افزونه به راحتی میتوانید پیچیده ترین فرم ها را برای وب سایت خود طراحی کنید.

rs_form_pro_v1.49.8_fa-IR_www.joomila.ir.jpg

 

ادامه مطلب ...

این کامپوننت یکی از افزونه های رایگان جوملا که با استفاده از تصاویر موجود شما یک گالری شگفت انگیز تولید می کند . شما میتوانید برای هر گالری یک قالب بخصوص داشته باشید و یا نوع نمایش هر گالری که بصورت پاپ‌آپ باز میشود را به دلخواه تنظیم کنید.

ادامه مطلب ...

خیلی از کاربران منتظر انتشار این نسخه از کامپوننت قدرتمند سیستم فروش اشتراک ممبر شیپ Rsmembership  بوده و هستند .

 این افزونه برای اولین بار توسط جومیلا! انتشار یافته است .

 

rsmembership-box.jpg

 

joomla-2.5.png  joomla-3.0.jpg

 

ادامه مطلب ...

امروز برای یکی از بهترین افزونه فرم ساز جوملا که آخرین نسخه آن 1.49.8 می باشد را آماده کردم که کاملا بهینه و ترجمه شده است .

در این ویرایش سعی شده استاتیل ها نیز بهینه و RTL شود .

Downloads

ادامه مطلب ...

در بین افزونه های خبرنامه، Acymailing  بیشترین محبوبیت را در بین کاربران جوملا به خود اختصاص داده و گروه جومیلا نیز همیشه سعی دارد افزونه های بروز را در سایت منتشر نماید.

LOGO

اینبار نیز افزونه Acymailing Entreprise v.4.6.2 که مخصوص جوملا3.3 است را برای دانلود رایگان قرار دادیم.

گروه جومیلا فقط افزونه و قالب هایی را که خود طراحی کرده می فروشد و برای افزونه های دیگر شرکت ها هیچ مبلغی دریافت نمی کند اگر افزونه ای مدنظرتون است که در جومیلا منتشر نشده حتما برای ما اطلاع دهید تا بابت آن هزینه پرداخت نکنید!

با استفاده از این افزونه می توانید در سایت خود یک بخش را برای خبرنامه اعضاء اختصاص داده و یا هر موقع که نیاز به اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی کردید از این افزونه می توانید هزاران نامه را در عرض چند ثانیه به کاربران خود ارسال نمایید.

ادامه مطلب ...