: 4 + 7 =

mhost_ir.gif

http://www.joomila.ir/images/extensions/com/1567096782_community-surveys.jpgاگر شما هم بدنبال یک افزونه نظرسنجی حرفه ای هستید بی شک افزونه Community Surveys Pro بهترین و کاملترین در این امر میباشد با استفاده از این افزونه میتوانید در هر جایی از سایت خود یک نظر سنجی با شیوه های مختلف بنمایش بگذارید و هم خود و کاربران از آن لذت ببرید.

دموی افزونه

این افزونه تجاری بوده و برای کاربران جومیلا منتشر شده است . امیدوارم از این افزونه لذت ببرید.

ادامه مطلب ...

sp-page-builder-pro.png

افزونه صفحه ساز حرفه ای جوملا

با این افزونه میتوانید صفحات حرفه ای در وب سایت جوملایی خود پدید آورید . این افزونه تجاری بوده و برای استفاده از همه امکانات آن فایل های اضافی آن هم در پوشه زیپ موجود است.

با این افزونه نیازی نیست که از ماژول های متعدد برای زیبا سازی وب سایت خود استفاده کنید این افزونه همه امکانات را دارا میباشد.

نکته!: این افزونه به زبان انگلیسی می باشد و بعلت انتشار جدید فعلا ترجمه نشده است و میتوانید از فایل ترجمه نسخه قبلی استفاده کنید.

بعد از ترجمه توسط همکاران در سایت قرار خواهد گرفت.

امیدوارم مورد توجه کاربران ارجمند قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...

RSFrom Pro یکی از قدرتمندترین افزونه ایجاد فرم ساز تحت جوملا 2.5 و جوملا 3 میباشد که در بین افزونه های فرم ساز در رده نخست قرار گرفته است و در بین جوملا کاربران از محبوبیت خاصی برخوردار است.

با این افزونه به راحتی میتوانید پیچیده ترین فرم ها را برای وب سایت خود طراحی کنید.

rs_form_pro_v1.49.8_fa-IR_www.joomila.ir.jpg

 

ادامه مطلب ...

این کامپوننت یکی از افزونه های رایگان جوملا که با استفاده از تصاویر موجود شما یک گالری شگفت انگیز تولید می کند . شما میتوانید برای هر گالری یک قالب بخصوص داشته باشید و یا نوع نمایش هر گالری که بصورت پاپ‌آپ باز میشود را به دلخواه تنظیم کنید.

ادامه مطلب ...

خیلی از کاربران منتظر انتشار این نسخه از کامپوننت قدرتمند سیستم فروش اشتراک ممبر شیپ Rsmembership  بوده و هستند .

 این افزونه برای اولین بار توسط جومیلا! انتشار یافته است .

 

rsmembership-box.jpg

 

joomla-2.5.png  joomla-3.0.jpg

 

ادامه مطلب ...