: 11 + 4 =

mhost_ir.gif

ارتباط بین وب سایت ها با همدیگر و گذاشتن لینک ها در سایت ها را به اصطلاح لینک بیلدینگ می گویند. در واقع لینک بیلدینگ هنر و خلق کردن ارتباط بین وب سایت ها با همدیگر می باشد.

روش های بسیار زیادی در مورد لینک بیلدینگ وجود دارد اما به طور عموم شناسایی وب سایت به گوگل از طریق راه هایی که وب سایت شما با متن ها و کلمات کلیدی مناسب به کار رفته ، اورجینال تشخیص داده شده باشد مد نظر گوگل می باشد، و لینک بیلدینگ از راهی باید انجام شود که طبیعی به نظر رسد و گوگل آن را بهینه سازی و یا کپی تشخیص ندهد.

منظور از ساختن طبیعی لینک بیلدینگ ، در واقع راهی است که شما هزاران بازدید کننده از وب سایت های دیگر دارید که آن ها دنبال محصولات و خدمات شما می باشند و آن ها علاقه مند به وب سایت شما خواهند شد.

اگر شما صدها تبادل لینک در ماه اول داشته باشید اما بعد از آن هیچ لینکی نداشته باشید می توانیم بگوییم گوگل وب سایت شما را در صفحات اول موتور جستجوی خود نخواهد آورد. بنابراین شما به گسترش لینک هایی دارید که ادامه دار باشند و گوگل آن ها را کپی تشخیص ندهد.

تیم تخصصی ما  ، تا به حال چندین پروژه را به بهترین نحو انجام داده است و باعث بالا آمدن وب سایت ها در صفحات اول موتور جستجوی گوگل شده است.