: 9 + 8 =

mhost_ir.gif

جومیلا! با این هدف شکل گرفت که بتواند به صورت مجتمع تمام نیازهای مشتریان را (ساخت سایت ، طراحی گرافیکی مطلوب ، تولید محتوا ، تحلیل ساختار تجاری ، پشتیبانی خوب و پویا، و ...) از ابتدا تا انتها به صورت حرفه ای و با کیفیت مطلوب و منطقی برآورده کند.
پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال داشتن یک وبسایت خوب هستید ، بخش های مختلف سایت ما را مرور کرده و سپس با ما تماس برقرار کنید.

 

 

در کناره ارائه زمانبندی های کارشناسی شده ، استفاده از کارشناسان حرفه ای و مدیریت قوی ، نیاز است که روند پیشبرد و پیاده سازی هر پروژه به صورت واضحی مشخص باشد . ما به عنوان یک مجموعه حرفه ای طراحی وبسایت روند انجام هر پروژه را به نحوی مشخص می کنیم که به توان به صورت اصولی از آغاز تا انتهای پروژه را به صورت موفق پیش برد ، که این روند منحصر به فرد شامل شش مرحله مهم تحت عناوین کشف ، طرح ریزی ، خلق کردن ، ساختن ، توسعه و در نهایت نظارت و گسترش می باشد .
در ادامه این شش مرحله مهم آورده شده اند و مشخص نموده ایم که نحوه کار ما در هر یک از این مراحل چکونه است.

ادامه مطلب ...

در صورتی ما را انتخاب کنید که یک وبسایت خوب می خواهید و حس می کنید ما برای این کار مناسبیم.

مسلما شرکت های طراحی وب گوناگونی در ایران وجود دارند که با ارائه راهکارهایی گوناگون می توانند شما را صاحب یک وبسایت کنند ، اما اگر به دنبال یک وبسایت خوب هستید ، انتخاب های شما بسیار محدود می شود ، زیرا طراحی وب سایت صرفا یک دانش فنی نیست و یک تیم خبره طراحی وب نیازمند داشتن " توانایی های طراحی هنری ، آشنایی جامع با ابزارهای گوناگون طراحی وب ، توانایی در شناخت صحیح تجارت مشتری ، توانایی در ارائه راهکارهای نوین مبتنی بر آی تی برای تجارت مشتری ،درک اهمیت توجه به جزئیات در هر پروژه " و موارد دیگری از این دست می باشد.

ادامه مطلب ...

پورتال خبری پورتال تبلیغاتی فروشگاه مجازی
ارسال پیامک تیتر اخبار
گردآوری اتوماتیک اخبار
ارتباطات هوشمند اخبار
ارسال خبرنامه برای اعضا
طبقه بندی مفهومی اخبار
سطوح مختلف تولید و تایید خبر
کسب رتبه بالا در گوگل
درگاه پرداخت الکترونیک
نمایش تبلیغات ستاره دار
رده بندی تبلیغات در شهرها
نمایش تبلیغات در کلیدواژه ها
نمایش تیلیغات روی گوگل مپ
پنل ویژه تخفیفات
پرداخت الکترونیک
امکان فروش انواع کالا
مقایسه کالاها با یکدیگر
جستجوی تخصصی کالاها
انواع ارسال پستی و عادی
پشتیبانی از انواع ایفرم
ارتباطات استاد و دانشجو
راه اندازی ساب پرتال نامحدود
معرفی دانشگاه و دانشکده ها
پوشش اخبار دانشگاه و مقالات
اختصاص فضا به معرفی اساتید
انتشار اخبار سایت
نمایش چارت سازمانی
پشتیبانی از انواع ایفرم
معرفی مدیران و پرسنل
گردآوری اتوماتیک اطلاعات
نمایش بریده جراید در سایت
 

نرم افزار آذین پورتال (AzinPortal) براي طراحی وب سایت هاي ساده تا پیشرفته، پورتال هاي سازماني و شركت هاي بزرگ تهيه شده است كه از مزايا و ويژگي هاي آن مبتني بودن بر تكنولوژي هاي روز دنيا مانند Net . و SQL 2008 و َMySQL مي باشد. اين نرم افزار با روش هاي جديد مهندسي نرم افزار تهيه شده و پس از تحقيق و تحليل نسبت به طراحي و برنامه نويسي آن اقدام شده است و در نهايت با كنترل نهايي كيفيت جهت استفاده كاربران عزيز ارائه شده است.

ادامه مطلب ...